UAB BUTERO PREKYBA

www.butera.lt prekių pardavimo taisyklės

Pardavėjas –Juridinių asmenų registro įregistruota UAB ,,BUTERO PREKYBA“ , kodas 125919724, PVM mokėtojo kodas LT259197219, registruotos buveinės adresas Vilnius ,Jasinskio 4-16a Atsiėmimo vieta : parduotuvė BUTERA reg.Utena ,Aušros 13  www.butera.lt

Pirkėjas – 1) veiksnus fizinis asmuo . 2) juridinis asmuo. Šalys – Pirkėjas ir Pardavėjas kartu.

Asmens duomenys – bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti (duomenų subjektas); fizinis asmuo, kurio tapatybę galima nustatyti, yra asmuo, kurio tapatybę tiesiogiai arba netiesiogiai galima nustatyti pagal identifikatorių,(Vardą,pavardę asmens identifikavimo numerį, buvimo vietos duomenis ir interneto identifikatorių ).

Taisyklės – šios „Prekių pardavimo taisyklės“, kurios yra taikomos kiekvienam Pirkėjo

apsipirkimui.

Privatumo politika – UAB BUTERO PREKYBA“ patvirtintas dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės. Prieš įsigyjant prekes ir sudarant šią sutartį su Pardavėju , Pirkėjas turėtų atidžiai susipažinti su Pardavėjo taikoma asmens

duomenų tvarkymo politika.

Sutartis – Pirkėjo ir Pardavėjo sudaroma atitinkamų Prekių pirkimo–pardavimo sutartis, kuri laikoma sudaryta nuo Užsakymo patvirtinimo, t.y. užsakymo pateikimo momento. Laikoma, kad kiekvienos Pirkėjo ir Pardavėjo sudarytos Sutarties sąlygos yra identiškos šių Taisyklių sąlygoms ir tokios Sutartys visada šalių vykdomos pagal šias Taisykles.

Užsakymas – Prekių užsakymas, kuriame yra nurodomos Pirkėjo pageidaujamos įsigyti Prekės iš Pardavėjo, nurodomos tame pačiame užsakyme.

Pirkėjas patvirtina Taisykles su jomis susipažinęs bei pažymėjęs varnelę prie teiginio

„Susipažinau su prekių pirkimo taisyklėmis ir su jomis sutinku“. Tokiu būdu patvirtintos Taisyklės yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė.

Pirkėjas privalo susipažinti su patvirtinta ir viešai paskelbta Privatumo politika PREKIŲ UŽSAKYMŲ IR PARDAVIMŲ TAISYKLĖS

1.1  Visi prekių užsakymai, www.butera.lt, vykdomi Taisyklių nustatyta tvarka ir jiems taikomos Privatumo politikos nuostatos. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka su Taisyklėmis ir jų taikymu.

1.2.Kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą prekę ir suformavęs prekių krepšelį, įvykdo visus užsakymo žingsnius, kurių paskutinis yra mokėjimo būdo pasirinkimas ir patvirtinimas, laikoma, kad tarp Pardavėjo ir Pirkėjo atsirado pirkimo – pardavimo teisiniai santykiai ir sudaryta pirkimo – pardavimo sutartis.

 • Kiekvienas Pirkėjo užsakymas saugomas Pardavėjo duomenų bazėje jų privatumo

politikoje nustatyta tvarka.

 • Pirkėjas turi teisę pirkti prekes, pakeisti ar grąžinti įsigytas prekes Taisyklių nustatyta

tvarka.

 • Pirkėjas, naudodamasis butera.lt privalo vykdyti savo įsipareigojimus, laikytis šių Taisyklių, Privatumo politikos, naudojimosi taisyklių, kitų sąlygų, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.
 • Pirkėjas privalo sumokėti už užsisakytas prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta Pasirinkęs atsiimti prekes Parduotuvėje, Pirkėjas privalo jas atsiimti Parduotuvėje per Taisyklėse nurodytus terminus.
 • Pardavėjas įsipareigoja aiškiai ir suprantamai butera.lt suteikti Pirkėjui informaciją, gerbti Pirkėjo privatumą, Pirkėjo Asmens duomenis tvarkyti tik Taisyklių, Privatumo politikos, naudojimosi taisyklėse ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka.
 • Pardavėjas įsipareigoja, kai užsakymas jau yra priimtas vykdyti, apie šio užsakymo įvykdymui reikšmingų funkcijų sustabdymą ar nutraukimą. Pirkėjas informuojamas vienu iš Pirkėjo nurodytų kontaktinių duomenų (telefonu, sms žinute arba paštu).
 • Taisyklių numatytomis sąlygomis Pardavėjas įsipareigoja pateikti Pirkėjo užsakytas ir

priimti Pirkėjo grąžinamas prekes.

 • Tuo atveju, jei Pardavėjas dėl svarbių aplinkybių negali pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, Pardėjas gali pasiūlyti panašią prekę. Pirkėjui nesutikus, kad Pardavėjo prekė būtų pakeista analogiška preke, Pardavėjas, įsipareigoja grąžinti Pirkėjui jo sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas, ir visais atvejais atšaukti užsakymą.
 1. Atsiskaitymas

2.1   Prekių kainos butera.lt  nurodomos eurais, įskaitant tuo metu pagal teisės aktus galiojantį PVM dydį bei kitus mokesčius, jeigu tokie būtų taikomi.

 • Už užsisakytas prekes Pirkėjas gali atsiskaityti vienu iš šių būdų : naudojantis elektronine bankininkyste; banko pavedimu,                       grynaisiais pinigais ar banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu;
 • Kai Pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, patvirtinamas prekių užsakymas.
 • Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – PVM sąskaitos faktūros jam gali būti pateikiamos fiziniu būdu kartu su prekėmis arba elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo įvykdymo.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

3.1.Jei Jūsų užsakymo suma viršija 99 Eur, prekes pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje. Jei užsakymo suma mažesnė nei 99 Eur prekių pristatymo kaina 2,99 Eur. Prekes į užsienio šalis pristatome Lietuvos pašto tarifais.

Pristatymas į Europos sąjungos šalis paprastai trunka iki 7 dienų. Į kitas šalis gali užtrukti iki 14 dienų.

3.2. Pirkėjas užsakymo teikimo metu gali pasirinkti Prekių pristatymą į Omniva paštomatą ar EXPRESS siuntų savitarnos terminalą. Didžiausias maksimalus talpinamas paštomato dydis yra 38x64x41 cm.

 • Jei Pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių pristatymo į namus paslaugą jis turi nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir įsipareigoja prekes priimti Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pardavėjas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.
 • Pirkėjas gali atsiimti prekes nemokamai UAB BUTERO PREKYBA parduotuvėje AUŠROS 13 Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją elektroniniu paštu, kad prekes galima atsiimti.
 • Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu, o prekių fizinio atsiėmimo Parduotuvėje atveju –patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, o prekių fizinio atsiėmimo Parduotuvėje atveju, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros

3.6   Jei Pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir Pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes ir jų pristatymą, pardavėjas susisiekia su Pirkėju dėl kito prekių pristatymo laiko ir/ar būdo. Jei Pirkėjas vis tiek neatsiima prekių arba nepavyksta jų įteikti, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui, užsakymas anuliuojamas, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokesčius, taikomus Pardavėjui už atliktus banko pavedimus ir prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas.

3.7. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą.

Prekių nuotraukos yra  pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, dydžiai dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu foto, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Pardavėjas, neatsako už tai, kad Pardavėjo parduodamos prekės savo dydžiu  ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, dėl Pirkėjo įsivaizdavimo.

3.8 Pirkėjui norint grąžinti prekes, būtina laikytis šių sąlygų:pranešti apie tai Pardavėjui sąskaitoje faktūroje nurodytu kontaktu .el. paštu. Pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes.

 

Pardavėjo taikoma papildoma pinigų gražinimo garantija pasinaudoti negalima,jei užsakyta:

Dovanų kuponai, prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba

yra akivaizdžiai jam pritaikytos.

 • Pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie netinkamos kokybės prekę.Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria
 • Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir )Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.Grąžinant Prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą.
 • Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 20 (dvidešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.